Szukaj na tym blogu

wtorek, 22 marca 2016

Odżywka Alterra

Zdarza się Wam czasami zaglądać na różne fora internetowe lub szukać opinii w internecie o produktach, które planujecie zakupić? Powiem Wam szczerze, że ja właśnie tak robię. Zanim kupię sprawdzam recenzje.  Uważam,że to bardzo dobry sposób na zminimalizowanie ryzyka zakupu tzw. bubla. Z drugiej strony trzeba mieć jednak tę świadomość , że to co pasuje jednemu niekoniecznie sprawdzi się u nas. W każdym razie ja szczególnie jeśli chodzi o zakup kosmetyków polegam na opinii innych. Dlatego też postanowiłam podzielić się swoją opinią na temat niektórych produktów, które wypróbowałam.

Dzisiaj chciałabym zacząć od do niedawna omijanej przeze mnie szerokim łukiem serii kosmetyków Alterra z Rossmana. Brałam za pewnik, że kosmetyk wyprodukowany przez Rossmana nie może być zbyt dobry. Do zakupu jednak skłoniło mnie to, że bardzo często jest o nich mowa na blogach o tematyce pielęgnacji włosów, które ostatnio namiętnie czytam. Zdecydowałam się na zakup odżywki z granatem i aloesem.


Odżywka nawilżająca z granatem i aloesem Alterra

Odżywkę zakupiłam w promocji, kosztowała 5,99zł. Opis produktu jest następujący:

W odżywce zostały wykorzystane wybrane składniki najlepszej jakości. Wysokowartościowa kompozycja roślinna z ekstraktem z aloesu, granatu i kwiatu akacji pielęgnuje, nawilża oraz wzmacnia zmęczone, suche i zniszczone włosy.
Produkt:
- wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów,
- bez silikonów, parafiny i innych produktów naftowych,
- przebadany dermatologicznie,
- wegański.

Uważam, że odżywka faktycznie pielęgnuje i nawilża. Czy wzmacnia trudno określić ale jest bardzo wydajna, ma gęstą kremową konsystencję, łatwo się spłukuje i co dla mnie istotne włosy po jej użyciu są jakby troszkę mniej suche a na pewno się nie puszą. Duża zaletą jest skład. Dla mnie to bardzo dobry zakup i odżywka zostanie ze mną na dłużej.

2 komentarze: